Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.04.2019
 

Ось і настав вирішальний час. З сьогоднішнього дня починаємо збір коштів на власний сервер. Це дуже важливий крок у розвитку нашого порталу і україномовного Battlefield 3 взагалом. 

Як ми збиратимемо гроші.
Гроші будуть збиратися на WebMoney гаманець, з наступним переведенням їх у систему PayPal (цього, скоріш за все, забажає сервіс Game Servers). Орієнтовно гроші збиратимуться протягом тижня (до 30.06), для того, щоб з першого липня вже почати грати. Якщо достатня сума не набереться, то буде додано ще кілька днів.

Яка сумма нам необхідна.
Скільки назбирається грошей, стільки і буде слотів на сервері. Вартість одного публічного слоту - $1.29. Мінімальна кількість гравців 16, тобто це $20.75. Більше грошей - більше місця. 


Налаштування сервера.
-Сервер однозначно буде публічним, це допоможе залучити нових гравців на сайт і у взвод, а серед них можуть бути нові спонсори.  
-Мова на сервері буде англійською, проте з максимально можливим використанням української мови.
-Режими гри та мапи будуть встановлюватися з урахуванням ваших побажань. 
-Місце знаходження сервера - Варшава, Польща. Пінг тут найменший. 

Переваги спонсорів. 
Всі користувачі, які допоможуть фінансово отримають низку переваг на сайті і сервері, а саме:
-VIP на сервері (переваг заплановано багато, але не стану їх всі перелічувати, бо не впевнений, що всі зможемо реалізувати).
-Перехід у групу "Спонсори" на сайті (можливість додавати власні новини на головну сторінку сайту, відсутність капчі та інше).

Номера гаманців.
Для долларів: Z389639668110

Для гривні: U368886423439


На рахунку вже є десь $3. Якщо необхідну кількість грошей зібрати не вийде взагалі, то всі вони обов'язково будуть повернені. 

Обговорення питань стосовно сервера на форумі. Також пишемо у цій темі форуму коли, скільки і з якого рахунку було надіслано гроші.