Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 19.04.2024
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » BATTLEBROS PORTAL » Новини Battlefield 3 та їх обговорення » Battlefield 3 Premium
Battlefield 3 Premium
Плануєш купувати Battlefield 3 Premium?
1.Вже придбав, все супер![ 4 ][28.57%]
2.Придбав, але очікував більшого[ 1 ][7.14%]
3.Планую купити, коли будуть зайві гроші[ 4 ][28.57%]
4.Ні, це занадто, взагалі не буду купувати[ 5 ][35.71%]
Усього відповідей: 14
SanyaShiftДата: Вівторок, 05.06.2012, 20:07 | Повідомлення # 1
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Ваші думки стосовно Battlefield 3 Premium. Особисто я поки не планую купляти, бо можу знайти краще використання чотирьохстам гривням.
 
VasyOKДата: Середа, 06.06.2012, 20:06 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Ідея з Преміумом цікава,можна зберегти на придбанні всіх ДЛЦ, можливо коли з'являться лишні кошти стану преміум гравцем,але поки пройдеться зачекати.
 
TREEDOGNIGHTДата: Середа, 06.06.2012, 20:35 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку без преміума можна обійтись(ціна усіх ДЛС крім карканду,думаю він у більшості є,становить 4*15=60 дол).Преміум 45 дол. Просто покупка ДЛС це той самий преміум в кредит,що звісно трохи дорожче.А додаткові камуфляжі і жетони особливо мені не потрібні.Мені краще платити декілька раз меньшими сумами,це не так б"є по кишені
 
BatRegДата: Четвер, 07.06.2012, 10:30 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене із цим преміумом відчуття, що я граю у корейську фрітуплейку. Взагалі не планую його купувати, бо вийшов Макс Пейн 3, а ще хочу взяти future soldier на стім. І на ці 2 гри я витрачу менше грошей, ніж на цей непотрібний преміум.
 
VasyOKДата: Четвер, 07.06.2012, 12:52 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Пам'ятаю як розробники кода заявили про КОД Еліт, всі тоді не одобрили цю ідею, але ЕА зрозумівши скільки на цьому можна зрубати бабла, вирішили і собі прикрутити таку штуку, я не здивуюсь якщо Преміум перевищить по продажах саму гру.
 
SanyaShiftДата: Четвер, 07.06.2012, 17:30 | Повідомлення # 6
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VasyOK)
Преміум перевищить по продажах саму гру.

Оригінальну гру Преміуму ніяк не перевищите за продажами, бо преміум і встановлюється на оригінальну гру. З опитувань на впливових сайтах Battlefield 3 можна сказати, що десь відсотків 50-60 власників Battlefield 3 куплятимуть Premium. Інші не бачать сенсу в тому щоб витрачати $50 на майбутні доповнення, куплятимуть або найнеобхідніші їм DLC або взагалі не гратимуть.
 
VasyOKДата: Субота, 09.06.2012, 08:58 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Quote (SanyaShift)
Оригінальну гру Преміуму ніяк не перевищите за продажами, бо преміум і встановлюється на оригінальну гру. З опитувань на впливових сайтах Battlefield 3 можна сказати, що десь відсотків 50-60 власників Battlefield 3 куплятимуть Premium. Інші не бачать сенсу в тому щоб витрачати $50 на майбутні доповнення, куплятимуть або найнеобхідніші їм DLC або взагалі не гратимуть.

Я трохи не правильно висловився, ціна преміуму перевищує ціну самої гри, тому можливо що навіть менше копій преміуму по виручці доженуть виручку з самої гри.
 
ВетальДата: Субота, 09.06.2012, 19:50 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
дорого...

Повідомлення відредагував Веталь - Субота, 09.06.2012, 19:51
 
VasyOKДата: Неділя, 10.06.2012, 09:59 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Quote (Веталь)
дорого...

Якщо ти не збираєшся купляти всі ДЛЦ то так, але тру задроти його все таки куплять, економія на ДЛЦ + різні бонуси які скоро стануть доступні.
 
Alex_FentyДата: Неділя, 15.07.2012, 16:29 | Повідомлення # 10
Капрал
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я придбав Преміум заради всіх ДЛЦ разом, щоб не морочити собі голову купуючи потім все по частинах, а то може грошей тоді не буде, чи просто жаба задавить, а так один раз заплатив і ні про що не думаєш + безтолкові плюшки )
 
Форум » BATTLEBROS PORTAL » Новини Battlefield 3 та їх обговорення » Battlefield 3 Premium
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: