Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 25.04.2024
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » OFFTOP » Інші ігри » Серія Call of Duty
Серія Call of Duty
VasyOKДата: Субота, 16.06.2012, 09:08 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Що ви думаєте про цю серію ігор?
P.S: Я думаю в нашому клані адекватні гравці як констатують факти, а не починають холівар як це відбувається майже кругом де йде таке обговорення.
 
SanyaShiftДата: Субота, 16.06.2012, 09:56 | Повідомлення # 2
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Скажу просто. В мене ніколи не було лицензійних ігор серії Call of Duty. Сподіваюсь ви зрозуміли моє ставлення poor
 
VasyOKДата: Субота, 16.06.2012, 10:29 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Особисто я граю в КоД напереміну з БФ, інші враження інша механіка гри, іноді після невдалого раунду в БФ, КоД розслабляє. wink
 
mAdhEad_UAДата: Субота, 16.06.2012, 16:52 | Повідомлення # 4
Полковник 100 зірок
Група: Модератори
Повідомлень: 6
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю що в КоД краща компанія, а в БФ кращий мультиплеєр.
 
Sanskrit_UAДата: Неділя, 17.06.2012, 08:45 | Повідомлення # 5
Капрал
Група: Спонсори
Повідомлень: 15
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Із серії COD мені більше сподобався Black Ops.
 
BatRegДата: Четвер, 28.06.2012, 11:36 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну, я завжди до всього відносився спокійно. Саме тому я грав і МВ2, і БК2 у свій час, але МВ3 для мене зась, як і туповатий преміум. Загалом, серія КоД мені дуже подобається. Там є динамічний мультиплеєр від якого можна розслабитися. Маю ліцензійними МВ2 і БО smile
 
casper-manДата: Понеділок, 02.07.2012, 08:06 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Спонсори
Повідомлень: 39
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Зізнаюся чесно ... Я ніколи не збирався брати багатокористувацькі онлайн шутери, будь то контр-страйк чи щось подібне ... Переграв всю лінійку цієї гри. В CoD: MW в піратку з колегою різали в обід 1 на 1 ... самі розумієте задоволення не особливе враховуючи що він гра паралельно на ліцухе і досвіду як і кращого озброєння йому вистачало на відміну від мене. Але з виходом CoD: MW2 і піратських серверів AlterIWnet спробував побігати. Громили мене по страшному, але мене зацікавило. Як наслідок покупка CoD: MW2, CoD: BO і CoD: MW3 (про покупку майбутньої версії поки не думав). Приблизно в той же час мені на очі попався Battlefield 2, тому що теж піратка доводилося бігати з ботами))) Але тим не менш Battlefield справив на мене незабутнє враження, що привело до покупки Battlefield Bad Company 2 (плюс тут ще зіграла роль разрушаемость якої в серії CoD ігор немає і напевно не буде) і попередні замовлення Battlefield 3 (що зіграло зі мною злий жарт, бо в pre-order версії немає російського (меню і титри) мови ... благо з озвученням все в порядку)
 
aRZedДата: Понеділок, 02.07.2012, 09:48 | Повідомлення # 8
Мати Тереза
Група: Модератори
Повідомлень: 21
Нагороди: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Виллю і я свою душу вам, браття. wine
Свій домашній інтернет у мене з'явився відносно недавно: в вересні 2010 року (а більш-менш нормальний комп на півроку раніше). До того часу я грав в одні NFS-ки та GTA-шки і не знав іншої радості, як гоняти на екзотичних віртуальних машинках та вбивати і грабувати шльондр виконувати цікаві місії...
І ось у мене вже є інтернет. Яке щастя! smile Швиденько побіг регатися на різних сайтах і робити речі, що властиві людині, у котрої тільки от з'явився інтернет. Ой, згадую це, аж соромно... Але зараз не про це. biggrin
Одного дня брат порадив мені скачати гру, що недавно вийшла. Називалася вона Call of Duty: Blаck Ops. Ну я подивився інформацію про неї і з пари скріншотів зробив висновок - лайно. Проте мій брат стояв на своєму: він казав мені, щоб я пограв у неї. Зрештою я не витримав його натиску і скачав цю гру. Ось як зараз пам'ятаю: гра встановлюється, я сиджу біля компа і поруч брат розповідає мені яка класна CoD, а я собі думаю "Та стулися вже ти. Зараз запущу, трохи пограю та вимкну. І тоді нарешті він від мене відчепиться! evil ". Та сталося не так, як гадалося. Те, що я побачив тоді на моніторі, мене вразило до глибини душі. Всі ці вибухи, кров, кишки, кінцівки, весь той екшн, все це викликало в моїй голові справжній фурор. Такого епіку раніше я не бачив! І ось гра пройдена, а хліба та видовищ ще хочеться. Ставлю хардкорну складність і бігом перепроходити гру. Перепройшов. Що тепер? Життя втратило сенс. Проте тут я дізнаюсь, що цих CoD-ів, як сарани, і одразу завантажую собі усю серію та починаю проходити її. Моє щастя не мало меж. Але і інші CoD-и теж були скоро пройдені...І тут мене рятує брат, показавши мені піратський мультик MW2. Класно, знову десятки вбитих за компом годин...Проте це скоро набридло. Тепер у того самого брата з'явилася ліцензія Black Ops. Я вирішую теж купити ліцензію і пограти в мультик. Паралельно змусив декількох друзів придбати новенький CoD. І почалося! Знову небачені раніше враження, знову фурор у голові. Через деякий час я зустрів Battlefield: Bad Company 2, але це вже інша історія. wink
Таким чином серія CoD (а особливо Black Ops) залишила в моїй голові океан приємних емоцій та вражень і відкрила для мене жанр FPS. smile
 
VINTerXДата: Понеділок, 02.07.2012, 10:04 | Повідомлення # 9
Житомирський Пахан
Група: Модератори
Повідомлень: 19
Нагороди: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ех хлопці, ви правда не тру хардкор!) Я з КоДом з 6 років, починаючи від 1 частини!
 
SanyaShiftДата: Понеділок, 02.07.2012, 10:11 | Повідомлення # 10
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VINTerX)
з 6 років, починаючи від 1 частини!

+1. У компанії грав майже всі, а ось мультик не юзав ніколи.
 
Форум » OFFTOP » Інші ігри » Серія Call of Duty
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: