Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.04.2024
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » BATTLEBROS PORTAL » Обговорення роботи сайту та форуму » Нагороди на сайті
Нагороди на сайті
SanyaShiftДата: Субота, 02.06.2012, 16:18 | Повідомлення # 1
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Вже приблизно місяць на сайті існує функція "Нагороди". Це вже знайомі вам жетони з Battlefield 3, які кожен користувач може надсилати будь-якому іншому користувачеві. Поки що таких подарунків лише 43. Згодом планується додавання інших унікальних жетонів, саме для повідомлення про це і створена ця тема.


Так само є кілька подарунків, які звичайні користувачі дарувати не можуть. Це жетони за вселяку активність на сайті, а саме:

Найактивніший автор місяця (лише серед модераторів). Наприкінці місяця підраховується кількість новин, яка була додана кожним з модераторів. Відповідно видаються жетони.


Найактивніший користувач місяця (серед усіх). Підраховується кількість та якість залишених коментарів, записів на форумі та доданих у галерею матеріалів.



Оголошення кращих користувачів місяця також відбувається у цій темі наприкінці кожного місяця.
 
SanyaShiftДата: Субота, 23.06.2012, 11:21 | Повідомлення # 2
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Додано преміум жетони і жетон "Друзі DICE". Налітай!


 
VasyOKДата: Субота, 23.06.2012, 11:41 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Чому жетон Преміум 2 рази повторюється?
 
SanyaShiftДата: Субота, 23.06.2012, 13:48 | Повідомлення # 4
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (VasyOK)
Чому жетон Преміум 2 рази повторюється?

Виправлено.
 
KostyaДата: Субота, 23.06.2012, 15:53 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Спонсори
Повідомлень: 23
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво як отримати "Жрузі дайс"
 
SanyaShiftДата: Субота, 23.06.2012, 16:31 | Повідомлення # 6
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
На нашому сайті дуже просто, а ось в battlelog майже неможливо. Потрібно мати рекомендації від інших гравців про ваш вклад в розвиток всесвіту Battlefield.
 
KostyaДата: Неділя, 24.06.2012, 22:30 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Спонсори
Повідомлень: 23
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене нема знайомих дайсівців)
 
SanyaShiftДата: Середа, 04.07.2012, 11:41 | Повідомлення # 8
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Забув я наприкінці місяця видати нагороди, хоча чесно кажучи за минулий місяць сайт трошки втратив позиції (а чи були вони взагалі? faint ). З 25-30 стабільних хостів на день ми перейшли на 12-18 у середньому. Це погано, треба виправляти та збільшувати відвідуванність нашого сайту будь яким шляхом. Але все ж таки про нагороди. Мені здалося що окрім мене новини ніхто на сайт не додавав. Було по кілька новин від високоповажних модераторів VINTerX, mAdhEad_UA і NXRezzn, по 1-2 з кожного, тож цього місяця найактивніших авторів нема. Ось з користувачами зовсім інша справа. VasyOK наприклад, хоч він і відносно новий брос, вже встиг зарекомендувати себе як активного коментатора та користувача форума. Створив багато цікавих тем, урізноманітнив наш форум. За що і отримає найактивнішого користувача червня. Не можна не помітити нашого броса Kostya, який теж гарно попрацював і отримав за це другого найактивнішого. На здивування усім у нас з'явилася людина з Росії, casper-man разом із нами почав вивчати українську, за що йому особиста подяка і нагорода третій найактивніший користувач сайту. Так тримати! Усім дякую.
 
VasyOKДата: Середа, 04.07.2012, 15:12 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Служу баттлбросу! biggrin
Хочу привітати інших бросів з цими нагородами, також хочу запитати, чи можна звичайним користувачам додавати новини?
 
KostyaДата: Середа, 04.07.2012, 20:54 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Спонсори
Повідомлень: 23
Нагороди: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, да що ви... biggrin
 
Форум » BATTLEBROS PORTAL » Обговорення роботи сайту та форуму » Нагороди на сайті
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: