Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 23.04.2024
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » BATTLEBROS PORTAL » Обговорення роботи сайту та форуму » Російська мова на сайті
Російська мова на сайті
Чи потрібна російська мова на сайті?
1.Так, хай буде. Я все одно москаль.[ 1 ][9.09%]
2.Мені це не заважає, я не проти.[ 3 ][27.27%]
3.Ні і ще раз ні! Це в ніякі ворота не лізе! Наш проект виключно україномовний![ 7 ][63.64%]
Усього відповідей: 11
SanyaShiftДата: Середа, 22.08.2012, 19:32 | Повідомлення # 1
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
Вирішуємо долю рос. мови на сайті. Все залежитиме від цього опитування.
 
VasyOKДата: Четвер, 23.08.2012, 06:31 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Quote (SanyaShift)
Вирішуємо долю рос. мови на сайті. Все залежитиме від цього опитування.

Прочитав всі 3 варіанти і не знаю що вибрати, ніби якось і не проти, але в купі з тими подіями що відбуваються в Україні, це буде прирівнюватись як до введення російської в моєму регіоні, тому всеж таки проголосую проти, так як російського багато як лайна, вибачте на слові, а українського мало все ж таки.




Повідомлення відредагував VasyOK - Четвер, 23.08.2012, 06:33
 
VINTerXДата: Четвер, 23.08.2012, 09:50 | Повідомлення # 3
Житомирський Пахан
Група: Модератори
Повідомлень: 19
Нагороди: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
ВИ СВОЄМУ РОЗУМІ???? (це не в які ворота не лізе)! /Ми відійшли від канон української мови/ Покайтесь , Грішники)))
 
casper-manДата: Субота, 25.08.2012, 12:13 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Спонсори
Повідомлень: 39
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (VasyOK)
але в купі з тими подіями що відбуваються в Україні, це буде прирівнюватись як до введення російської в моєму регіоні

... полагаю это ни как не связано! Украина это страна со своими законами и порядками, а интернет это глобальное сообщество... разноязычное если хотите... я понимаю если бы я был турок и писал на турецком, полагаю его ни кто из нас не знает и это была бы проблема! А русский язык понятен для восприятия братьям славянам из близкого, уже зарубежья. И этот опрос больше попахивает дискриминацией. Если у Вас лично есть какие либо претензии к тому на каком языке я изъясняю свои мысли и общаюсь с окружающими, и это для вас неприемлемо... без обид... я могу уйти если вы того пожелаете!




Повідомлення відредагував casper-man - Субота, 25.08.2012, 12:15
 
SanyaShiftДата: Субота, 25.08.2012, 14:20 | Повідомлення # 5
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline
casper-man, особисто я проти тебе нічого не маю, а навпаки мені подобається те, що нас відвідають і активно беруть участь у проекті люди з разних країн. А чому я підняв це питання стосовно рос. мови на сайті, так це лише для того, щоб дізнатися що користувачі думають стосовно російськомовних новин на сайті. За опитуванням вже будемо щось вирішувати.
 
GrehemДата: Неділя, 26.08.2012, 09:29 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені особисто пофіг, але й справді становище в нашій державі дуже мене бентежить тому я ПРОТИ Російської...
 
casper-manДата: Неділя, 26.08.2012, 10:57 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Спонсори
Повідомлень: 39
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Блин... Ребят вы чего? Причём здесь политика? Вас послушать так запретить рус.яз. на сайте и положение в стране изменится... Здесь обсуждение/голосование по поводу русского языка на сайте, а не в стране... Мы многие столетия были "братья славяне", а теперь у нас разногласия из-за языка. Это же не правильно! Одно дело страна, и другое сайт. Надо же видеть разницу. Я уважаю суверенитет Украины, но рекомендую вам, ярые бойцы за суверенитет страны, провести для себя черту где по одну сторону будет позиция касательно русского языка в стране, а по другую русский язык на сайте!

Додано (26.08.2012, 10:09)
---------------------------------------------
Активная политическая позиция это конечно хорошо(если без фанатизма)... И я вас понимаю и даже поддерживаю. Не уверен что я был бы в восторге от появления в стране второго национального языка или регионального. Хотя с другой стороны у меня в городе половина населения говорит на помеси языков украинского и русского, и четверть на чисто украинском. Оставшаяся четверть вообще не понятно на каком языке говорит... На сколько я знаю половина лугончан и жителей области говорят на русском, а некоторые даже лучше чем я, и это не каламбур. Конечно статус русского языка в качестве регионального нравится далеко не всем, и я бы наверно не промахнулся если бы сказал что почти всем. Но надо понимать что к примеру во Льве русский язык и так табу, а в Луганске он очень распространён, но просто как разговорный. В общем это очень не простой вопрос для страны и её населения, но эта, если так можно выразиться, проблема не должна влиять на отношение к языку и людям говорящим на нём.

Додано (26.08.2012, 10:57)
---------------------------------------------
Quote (SanyaShift)
А чому я підняв це питання стосовно рос. мови на сайті, так це лише для того, щоб дізнатися що користувачі думають стосовно російськомовних новин на сайті.
Quote (VasyOK)
в купі з тими подіями що відбуваються в Україні, це буде прирівнюватись як до введення російської в моєму регіоні, тому всеж таки проголосую проти
Quote (Grehem)
становище в нашій державі дуже мене бентежить тому я ПРОТИ

А это только мне кажется странным, что основываясь на положении в стране, пользователи принимают решения касательно сайта. Не думал что это взаимосвязано.




Повідомлення відредагував casper-man - Неділя, 26.08.2012, 10:59
 
VasyOKДата: Неділя, 26.08.2012, 12:32 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Вибач, але під такими самими гаслами типу, політика тут нідочого, це все через те що в нас багато росіян вкраїні, їм потрібно спілкуватисчя на своїй і ввели рос.мову в Україні, тому сайт має бути виключно на український, так як російських сайтів і так багато, тому я думаю пости ив нас новини щей на російський буде вже перебором. ІМХО

 
casper-manДата: Неділя, 26.08.2012, 13:00 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Спонсори
Повідомлень: 39
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Я сам не бачу необхідності для введення російської мови в Україні. Моя особиста думка: "Живеш в Росії, говори по русски", що на мою думку застосовне до всіх країн, і Україна не виняток.

P.S. Мені зрозуміла ваша позиція. Більше топів та новин російською мовою від мене не буде. Але тільки не хапайтеся за голову від того як буде переведений текст в сервісах-перекладачах.

Додано (26.08.2012, 13:00)
---------------------------------------------
Прошу вибачення у всіх користувачів сайту за використання російської мови! Сподіваюся я не встиг оскорьбіть ваш патріатізм!


 
VasyOKДата: Неділя, 26.08.2012, 13:08 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Quote (casper-man)
Сподіваюся я не встиг оскорьбіть ваш патріатізм!

Невстиг smile А щодо новин, краще прочитати, та написати текст своїми словами не переводячи його повністю дослівно.




Повідомлення відредагував VasyOK - Неділя, 26.08.2012, 13:08
 
Форум » BATTLEBROS PORTAL » Обговорення роботи сайту та форуму » Російська мова на сайті
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: