Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.04.2024
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » OFFTOP » Інші ігри » Dead Space
Dead Space
VasyOKДата: Неділя, 15.07.2012, 14:11 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Як ви відноситись до цих ігор, і що думаєте пр о3 частину.
Особисто я грав тільки 2 частину, яка мені дуже сподобалась тому я чекаю 3 частину в яку можна буде пограти разом з другом.
 
Alex_FentyДата: Неділя, 15.07.2012, 14:36 | Повідомлення # 2
Капрал
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю це краща гра в своєму жанрі !!
Перша частина просто супер ! друга теж нічого, от тільки не люблю коли переплітають фантастику з містикою, тому кінцівка другої частини мене розчарувала.. Третю теж чекаю, надіюсь буде не гірше.
Атмосфера у грі просто неймовірна, особливо якщо грати в 3 години ночі ))
 
iDeanДата: Понеділок, 16.07.2012, 14:29 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Не грав ні в одну з серії, багато чув про цю гру, переглядав проходження гри на youtube'і але так як хотів не зіграв.. Можливо на моєму майбутньому хbox зіграю smile
 
aRZedДата: Понеділок, 16.07.2012, 15:11 | Повідомлення # 4
Мати Тереза
Група: Модератори
Повідомлень: 21
Нагороди: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Грав у обидві частини. Можна навіть сказати, що я фанат цієї гри. Особисто для мене перша частина була страшніша, ніж друга. Проте і у другій не раз здригався від несподіваних моментів.

Щодо третьої частини я трохи переймаюсь. Якщо там і справді буде більше екшену і менше хоррору, то це вже буде, як то кажуть, "не торт". Чув, що це через багаторазові скарги гравців. Вони наче твердили, що гра занадто страшна. Пф... Не розумію таких людей. Навіщо тоді взагалі в таке грати?

До речі, для максимальної хардкорності раджу проходити першу частину на мишці з кульовим приводом. А простір для руху миші повинен складати не більше 15 см в ширину. І обов'язково без килимка для хвостатої. Такий хоррор, безсумнівно, запам'ятається вам надовго. Перевірено особисто мною. wink

А взагалі для мене найстрашніша гра - це Сайлент Хілл. Жодна інша забавка мене так не лякала, як це дітище Конамі.
 
Alex_FentyДата: Понеділок, 16.07.2012, 22:06 | Повідомлення # 5
Капрал
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (aRZed)
До речі, для максимальної хардкорності раджу проходити першу частину на мишці з кульовим приводом.

Я спробував, але вже декілька років не зустрічав таких гризунів ))
Quote (aRZed)
Чув, що це через багаторазові скарги гравців. Вони наче твердили, що гра занадто страшна. Пф... Не розумію таких людей. Навіщо тоді взагалі в таке грати?

Дійсно ідіотизм, страшо - грайте сімс, а так на те він і хоррор, щоб страшно було ! От дійсно через такі скарги спаскудять гру...
 
VasyOKДата: Вівторок, 17.07.2012, 07:38 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Як на мене введення коопу вже робить гру менш страшною, коли раніше сам граючи здригався від чогось, то це будеш ржати з другом з цього моменту. happy
 
Форум » OFFTOP » Інші ігри » Dead Space
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: