Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 29.03.2024
 
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » OFFTOP » Інші ігри » Серія Need For Speed
Серія Need For Speed
SanyaShiftДата: Середа, 04.07.2012, 12:11 | Повідомлення # 1
Кримський Пахан
Група: Адміністратори
Повідомлень: 82
Нагороди: 8
Репутація: 2
Статус: Offline


Напевно одна з найвідоміших серій це Need For Speed. Особисто я грав у 15 частин цієї гри для PC (окрім World). Є ще Nitro, але це ексклюзивно для Nintendo. Перший NFS який я зіграв був Porsche Unleashed, мені на той час він здавався найкращою грою. Потім почались там всякі Underground, Most Wanted. Не буду про кожну частину окремо. Скажу лише, що моїми улюбленими є Underground 2, Hot Pursuit 2010 і як ви вже напевно здогадалися Shift та Shift 2: Unleashed. Останній на даний момент мені подобається більш за все. Є навіть огляд цієї гри, у створенні якого я брав активну участь. Тож хотілося б дізнатися якій частині ви віддаєте перевагу.
 
Sanskrit_UAДата: Середа, 04.07.2012, 12:40 | Повідомлення # 2
Капрал
Група: Спонсори
Повідомлень: 15
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Найулюбленіші ігри з серії NFS це Underground 2, Carbon, Most Wanted.
Цікаво побачити перезапуск нової Need For Speed​​ Most Wanted smile
 
aRZedДата: Середа, 04.07.2012, 13:06 | Повідомлення # 3
Мати Тереза
Група: Модератори
Повідомлень: 21
Нагороди: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший NFS, в який я грав - це Underground. Потім мені купили Hot Pursuit 2. Пізніше я познайомився з Carbon (який пройшов найбільше разів), а після нього з Most Wanted. Пройшовши ці частини, взявся за попередні. А той клятий Pro Street не працював на моїй залізяці. Коли вже з'явився новий комп, то я продовжив грати у нові частни серії. Проте мене спіткали одні розчарування, за винятком Shift та Shift 2: Unleashed. Улюбленими є Underground 2, Carbon і Shift-и. Проте вже давно не грав в них, осікільки жанр перегонів мені набрид. Зараз тільки Батла та Total War. Більше для щастя мені не потрібно. biggrin
 
VasyOKДата: Середа, 04.07.2012, 15:07 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Спонсори
Повідомлень: 114
Нагороди: 6
Репутація: 20
Статус: Offline
Найбільш сподобались Underground та Most Wanted, з ліцензій маю тільки The Run, яка також непогана, всі НФС грав на клавіатурі за це прошу не кидатись у мене тухлими яйцями помідорами dry
 
BatRegДата: Середа, 04.07.2012, 15:13 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Мост - шедевр для мене. Теж грав у багатецько частин цієї серії. Першою із серії, яку я купив був Hot Pursuit (2010) на стім. Онлайн там шик. Жаль, що мало людей у нього грає :с

Повідомлення відредагував BatReg - Середа, 04.07.2012, 15:14
 
aRZedДата: Середа, 04.07.2012, 16:52 | Повідомлення # 6
Мати Тереза
Група: Модератори
Повідомлень: 21
Нагороди: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (VasyOK)
всі НФС грав на клавіатурі за це прошу не кидатись у мене тухлими яйцями помідорами

Тю, та їх тільки на клаві і проходити. В Шифтах тільки можна на кермі пограти. А в інших частинах не дуже прикольно грати на кермі, клава буде краща.
 
BatRegДата: Четвер, 05.07.2012, 08:09 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (aRZed)
Тю, та їх тільки на клаві і проходити. В Шифтах тільки можна на кермі пограти. А в інших частинах не дуже прикольно грати на кермі, клава буде краща.

Ну, ще можна на геймпаді пограти) Але на кермі у НФС грають лише деякі особливі члени суспільства. (шифт до цього не відноситься)
 
Форум » OFFTOP » Інші ігри » Серія Need For Speed
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: